شرکت ماهان دیزل گیل، به مدیریت آقای جلیل جلالی فرد و محمود جلالی فرد، با هدف ارائه خدمات مناسب فروش و خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل در استان گیلان در سال ۸۲ تحت شماره ۸۰۷۲ ثبت گردید. این شرکت در طی بیش از ۴۰ سال فعالیت مستمر در حوزه‌های مختلف فروش خودرو و قطعات و خدمات پس از فروش محصولات با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب و نیز تجهیزات مدرن، توانسته است گامهای مطلوبی را در جهت استانداردهای فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات در استان گیلان برداشته و مصمم به ادامه این مسیر تا دستیابی به اهداف عالی تعیین شده در خط مشی کیفی و اجرایی شرکت می‌باشد.

خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل

این شرکت در سال ۸۲ به عنوان نماینده شرکت خدمات فنی رنا در استان گیلان، که از زیرمجموعه های شرکت سایپا دیزل می باشد، شروع به ارائه خدمات فنی تخصصی محصولات سایپا دیزل از قبیل تعمیرات و سرویس های دوره ای، فروش قطعات و … به مشتریان ارجمند نمود.

امکانات خدماتی نمایندگی سایپا دیزل

امروزه شرکت ماهان دیزل گیل در زمینی به مساحت ۷۵۰۰ متر مربع، و با داشتن امکاناتی چون ۴۰۰ متر مربع فضای فروشگاهی و انبار قطعات، ۷ باب مغازه و دو سالن سرپوشیده ۷۰۰ متری  آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این شرکت با تکیه بر نیروی انسانی مجرب و متخصص در رشته های مکانیک کلیه محصولات سایپا دیزل، مکانیک ولوو(نسل قدیم و جدید)، مکانیک رنو، میدلام و الوند، نقاش، باطری ساز، صافکار، آهنگر و تراشکار، افتخار انجام انواع خدمات فنی خودروهای سنگین را دارد. از تجهیزات شرکت می توان به سیستم باد، سرویس تعویض روغن و … نیز اشاره کرد.

این شرکت ضمن اینکه از سال ۱۳۸۰ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات رانیران در استان گیلان نیز می باشد، به فروش خودرو و قطعات شرکت های سایپا دیزل و خدمات پس از فروش خودروهای ولوو، دانگ فنگ و رنو نیز می پردازد.

جهت هر گونه ارتباط با نمایندگی می توانید به آدرس :

رشت- کیلومتر ۱۰ جاده تهران- بعد از چهار راه کانال- نرسیده به پایانه باربری، روبروی تالار پارسیان

و یا شماره تلفنهای

تلفن  ۳۳۶۹۶۲۰۲-۰۱۳ و  ۳۳۶۹۶۲۰۳-۰۱۳

همراه مدیرعامل (جلالی فرد) ۰۹۱۱۱۳۱۳۴۴۳

دور نگار ۳۳۶۹۶۴۹۲-۰۱۳

تماس حاصل فرمایید و یا با ایمیل زیر مکاتبه کنید.

e-mail:info@ saipadiesel20.com